Cenas:

-licence makšķerēšanai vienai diennaktij -3 € (maijā 6 €);

-licence maksķerēšanai vienam mēnesim     -15 € ;

-laivas noma: 7.5-10 € dienā;

Piebilde. Mēs nesniedzam šo pakalpojumus, bet par nelielu papildus samaksu mēs varam jums atvieglot to saņemšanu.

Viesu nams

    Makšķerēšanai ezerā jums būs nepieciešama makšķernieka karte un Burtnieku ezera makšķerēšanas licence. Darba dienās no 8.00-16.00 šo licenci var iegādāties Burtnieku pagasta padomē. Pārējā laikā to brīvi var iegādaties Burtnieku veikalā -Lats- no 8.00-22.00, vai Vidzemes laivu bāzē no 5.00.

    Laivu var bez pūlēm iznomāt daudzos nomas punktos ezera krastā. Laivu bāzē Vidzemes laivas mazā Pella maksā 7.5 € dienā. Lielā Pella NOVA maksā 10 € dienā. Viena stunda darba dienā maksā 2 €, brīvdienās 2.5 €. Var iznomāt motoru HONDA BF 2.3 par 20.00 €.

     Zivju klāsts ir tradicionāls Latvijas ezeriem, bet īpaši daudz te ir zandartu. Ir arī daudz līdaku. Populārs to ķeršanas paņēmiens ir velcēšana, jo ezera platība ir samērā liela. Neraugoties uz savu lielo platību, ezers ir diezgan sekls. Tā lielākais dziļums ir 4.3 metri, bet vidējais- tikai 2,9 metri. Ezeram ir lēzeni, aizauguši krasti un smilšaina gultne.

    Vējainā laikā ezerā ir lieli viļņi un tas var būt bīstams, jo attālumi līdz krastam ir lieli, tāpēc glābšanas veste nebūs lieks inventārs. Savukārt vējdēļa cienītājiem spirgtais vējš var sagādāt daudz patīkamu brīžu.


               


E-pasts- Baiba Dancigere